پرسش های متداول آزمون آیین نامه رانندگی

شما در این بخش میتوانید پرسش های متداول در زمینه آزمون آیین نامه رانندگی و سایت درایوی را مشاهده نمایید. در صورتی که به سوالی پاسخ داده نشده از بخش تماس با ما آن را مطرح نمایید تا ضمن پاسخ به دسته پاسخ های زیر اضافه گردد

آیا برای شرکت در آزمون های آنلاین یا دسترسی به نمونه سوالات حتما باید در سایت ثبت نام کنم ؟

برای مشاهده نمونه آزمون های آنلاین و سوالات دسته بندی شده شما نیاز به ثبت نام در سایت ندارید، سوالاتی که در سایت های دیگر به فروش میرسند در قالب آزمون های آنلاین به همراه پاسخ و نکات به صورت کاملا رایگان در دسترس شما هستند و شما آزمون های آنلاین میتوانید ۱۵ آزمون را به صورت رایگان انجام داده و پاسخ آنها را ببینید.

تنها در صورتی که میخواهید به سوالات VIP دسترسی داشته باشید یا ودئوهای آموزش آزمون شهری و پارک دوبل را ببینید نیاز دارید تا در سایت عضو شوید.

برای خرید سوالات VIP نیاز به اشتراک دارم ؟

شما میتوانید سوالات VIP را بدون نیاز به عضویت به صورت جداگانه خرید نمایید ( با مبلغ ۱۰ هزار تومان ) اما توصیه ما این است که اشتراک ویژه سایت را تهیه نمایید تا در کنار آزمون های آنلاین ویژه هم سوالات VIP و هم سوالات طلایی را نیز دریافت نمایید. همچنین با داشتن اشتراک ویژه در کنار آزمون های آنلاین و دانلود سوالات VIP و طلایی شما میتوانید فیلم های آموزشی آزمون شهری را نیز مشاهده نمایید یعنی به جای پرداخت ۳۰ هزار تومان تنها ۱۵ هزار تومان پرداخت مینمایید و تا گرفتن گواهینامه خیال شما راحت است.

با داشتن اشتراک VIP و مطالعه سوالات شما بدون کتاب قبول می شوم ؟

شما با مطالعه سوالات ۲۰ آزمون موجود در بسته VIP در کنار سوالات ویژه حق تقدم ( آزمون آنلاین در سایت ) به راحتی بدون خواندن کتاب در آزمون قبول خواهید شد.

برای قبول در آزمون شهری و موفقیت در پارک دوبل و سایر مواد آزمون حتما ویدئوهای آموزشی را ببینید.

برای قبول در آزمون به چقدر زمان نیاز دارم ؟

در صورتی که سوالات درایوی را به دقت به همراه پاسخ ها مطالعه نمایید به کمتر از ۴ ساعت نیاز خواهید داشت تا در آزمون مقدماتی و اصلی آیین نامه قبول شوید.

ویدئوهای آموزشی چه کاربردی دارند ؟

ویدئوهای آموزشی به شما کمک میکند تا روش صحیح چرخواندن فرمان، دور دوفرمانه، حرکت به سمت دنده عقب، اطلاع از موقعیت نقاط کور خودرو در زمان دور زدن و پارک کردن.

پارک دوبل از راست و از چپ، پارک با دنده عقب پارک بین خطوط و … را به روش اصول و صحیح یاد بگیرید. دقت کنید که اغلب افراد پس از سالها رانندگی هنوز بخش زیادی از این اصول را به روش صحیح نیاموخته اند ولی در ویدئوهای آموزشی ما که به صورت کاملا حرفه ای آماده شده شما به راحتی این موارد را می آموزید.

آیا واقعا سایت شما به ما کمک میکند ؟

سایت درایوی یک سایت تازه کار نیست ما بیش از ۷ سال سابقه داریم و در کنار سای کویزی اولین سایت آزمون آنلاین آیین نامه به زبان فارسی بوده ایم متاسفانه اغلب سایت ها به یک روش غیر اخلاقی متوسل شده و سوالاتی که ما با زحمت گرد آوری کرده ایم را به صورت بسته هایی با قیمت های بالای ۴۰ هزارتومان به فروش میرسانند.

از آنجا که هدف ما لزوما کسب درآمد نیست قیمت ها به هماه قیمت سابق هستند و تنها برای هزینه های سایت مصرف می شوند.

همچنین شما میتوانید در بخش نظرات، نظرات کاربران در مورد درایوی را ببینید و نظر خود را نیز برای ما بنویسید. نظرات شما بدون کم و کاست منتشر خواهد شد.

از کجا قبول کنیم که شما فقط برای کمک و نه برای کسب درآمد این سایت را اداره میکنید

این بسیار ساده است شما در صورتی که سوالات را به دقت مطالعه نمایید و در اولین تلاش در آزمون آیین نامه قبول شوید میتوانید در قالب یک ویدئو بسیار کوتاه به فرم زیر ارسال میکنید ۸۰ درصد از وجه خود را پس بگیرید.

عبارات شما در ویدئو میتواند به فرم زیر باشد.

سلام

علی محمدی هستم ( اگر دوست داشتید معرفی کنید اگر نه نیازی نیست ) با خواندن سوالات سایت درایوی در اولین تلاش در آزمون آیین نامه قبول شدم.

ممنون از سایت درایوی و سوالات مفید اونها