نمونه سوال آیین نامه رانندگی

نمونه سوال آیین نامه رانندگی

نمونه سوال آیین نامه رانندگی

نمونه سوال آیین نامه رانندگی

چرا سایت Drivi

با نام و یاد خدا و سلام خدمت تمام کاربران سایت Drivi. بسیاری از کاربران بارها پیام های تشکر آمیز خود را در مورد خدمات واقعی سایت به ما اعلام کرده اند، همچنین تعداد دیگری از کاربران با راهنمایی های خود مشکلات سوالات یا پاسخ آنها را با ما در میان گذاشته اند از همه ایشان تشکر میکنیم.

هدف از این نوشته:

یادآوری این نکته است که فریب سایت هایی که تخصصی در زمینه سوالات آیین نامه نداشته و با کپی کردن از سایت های فعال مانند Drivi تنها به فکر کسب درآمد هستند و حتی زمانی برای طراحی سوال صرف نکرده و سوالات را از سایت ما کپی کرده اند نخورید. سایت Drivi با عنوان ” نمونه سوال آیین نامه رانندگی ” یا ” نمونه سوال آیین نامه” یا “راهنمای آزمون شهری ” یا هر کلمه کلیدی مختص دریافت گواهینامه یک سایت اصیل بوده که با راهنمایی ها و همکاری های مدیر محترم سایت Quizi که اولین سایت در زمینه آزمون آنلاین آیین نامه می باشد راه اندازی شده و ایشان تا حد امکان همواره ما را راهنمایی می کنند.

امکانات سایت

امکانات سایت Drivi عبارتند از:

۳۷ نمونه سوال آیین نامه رانندگی ویرایش جدید ( البته در این نمونه سوالات هب تناسب ممکن است تعدادی از سوالات مهم تکرار شوند ).

۴ سری نمونه سوال فنی آیین نامه به همراه پاسخ های تشریحی و جامع ( سوالات فنی در آزمون های جدید بسیار اهمیت دارند ).

نمونه سوالات حق تقدم رانندگی که در هیچ سایت دیگری مشاهده نمیکنید مگر اینکه از Drivi کپی شده باشد.

فیلم های آموزش عملی رانندگی و آزمون شهری

در مورد فیلم های آموزش عملی رانندگی و آزمون شهری

تمرکز اصلی سایت Drivi بر روی ” نمونه سوال آیین نامه رانندگی ” و ” راهنمای آزمون شهری ” است تا به شما کمک کند به سادگی در آزمون آیین نامه قبول شده و با قبولی در آزمون شهری در اولین تلاش سریع گواهینامه خود را بگیرید.

فیلم های آموزشی سایت Drivi با همکاری یکی از معتبرترین سازندگان انیمیشن در زمینه ” آموزش عملی رانندگی ” تهیه شده و شامل ۲۰ بخش مختلف است که تا کنون ۱۲ بخش اصلی که مربوط به آزمون شهری بوده در سایت قرار گرفته و سایر فیلم های آموزشی که بیشتر جنبه راهنمای رانندگی و کسب تجربه دارد به مرور اضافه خواهد شد.

در مورد هزینه های سایت

شاید تصور کنید هزینه ای که در قبال تمام امکانات سایت دریافت میشود زیاد است در صورتی که واقعا در قبال تلاش ها و هزینه های انجام شده و همچنین هزینه سرور سایت بسیار ناچیز بوده و حتی کرایه یک بار رفتن مجدد سر آزمون آیین نامه نخواهد بود. باز هم اگر در پرداخت این هزینه مشکل دارید کافیست یک ایمیل به driviir@gmail.com ارسال نمایید تا به صورت رایگان حساب کاربری در اختیار شما قرار گیرد.

از شما تقاضا داریم اگر واقعا Drivi به شما کمک کرد و در آزمون آیین نامه قبول شدید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا راحت تر در اختیار دیران قرار گیرد و چه بسا هزینه ها کاهش یابد.

برخی توضیحات در مورد نمونه سوال آیین نامه در لینک مورد نظر داده شده است.

سوال فنی آیین نامه ۹۶ سوال فنی آیین نامه ۹۷ دانلود رایگان سوالات فنی آیین نامه دانلود سوالات فنی آیین نامه جدید. بهترین سوال آیین نامه سوال آیین نامه فنی جدید ۹۶ سوالات آیین نامه جدید ۹۵ دانلود سوالات فنی آیین نامه. نمونه سوال آیین نامه رایگان دانلود کنید این نمونه سوال آیین نامه ویژه آزمون ۹۶ طراحی شده است نمونه سوال آیین نامه ۹۶٫ نمونه سوال فنی آیین نامه ۹۸ بهترین سوال فنی آیین نامه آموزش قبولی در آزمون آیین نامه قبولی ۱۰۰ درصد در آزمون آیین نامه.

2 Replies to “نمونه سوال آیین نامه رانندگی”

  1. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم
    ما در زمینه درب های ضد سرقت و ضد حریق فعالیت می کنیم.خوشحال
    میشوم از وبسایت ما دیدن کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *